RR0510P-6192-D | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RR0510P-6192-D |
Beskrivelse | RES SMD 61.9KOHM 0.5% 1/16W 0402 |
Producentens standard leveringstid | 22 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 61.9 kOhms ±0,5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RR0510P-6192-D Modeller |
Kategori | Sammensætning |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0402 (1005 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Modstand | Højde - Monteret (maks.) 0,016" (0,40mm) |