RR0510P-5900-D kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Susumu
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Direkte
YAGEO
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Vishay
590 Ohms ±0,5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RR0510P-5900-D
DigiKeys varenummer
RR0510P-5900-D-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RR0510P-5900-D
Beskrivelse
RES SMD 590 OHM 0.5% 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RR0510P-5900-D Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)