RR0510P-1050-D kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Susumu
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Direkte
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
TE Connectivity Passive Product
På lager: 637
Panasonic Industry
105 Ohms ±0,5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RR0510P-1050-D
DigiKeys varenummer
RR0510P-1050-D-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RR0510P-1050-D
Beskrivelse
RES SMD 105 OHM 0.5% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RR0510P-1050-D Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)