RL1632R-1R80-F
DigiKeys varenummer
RL16R1.8FTR-ND - Tape & Reel (TR)
RL16R1.8FCT-ND - Afskåret tape (CT)
RL16R1.8FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RL1632R-1R80-F
Beskrivelse
RES SMD 1.8 OHM 1% 1/2W 1206
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.8 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Strømregistrering Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RL1632R-1R80-F Modeller
Temperaturkoefficient
0/ +100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)