RGT1608P-7152-B-T5
DigiKeys varenummer
RGT1608P-7152-B-T5-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RGT1608P-7152-B-T5
Beskrivelse
RES 71.5 KOHM 0.1% 1/16W 0603
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
71.5 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RGT1608P-7152-B-T5 Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)