RG3216P-4023-D-T5 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RG3216P-4023-D-T5 |
Beskrivelse | RES SMD 402K OHM 0.5% 1/4W 1206 |
Producentens standard leveringstid | 18 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 402 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RG3216P-4023-D-T5 Modeller |
Kategori | Funktioner Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,020" (0,50mm) |