RG3216P-2703-D-T5
DigiKeys varenummer
408-RG3216P-2703-D-T5TR-ND - Tape & Reel (TR)
408-RG3216P-2703-D-T5CT-ND - Afskåret tape (CT)
408-RG3216P-2703-D-T5DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RG3216P-2703-D-T5
Beskrivelse
RES SMD 270K OHM 0.5% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
270 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RG3216P-2703-D-T5 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)