RG3216P-1800-B-T1
DigiKeys varenummer
RG32P180BTR-ND - Tape & Reel (TR)
RG32P180BCT-ND - Afskåret tape (CT)
RG32P180BDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RG3216P-1800-B-T1
Beskrivelse
RES SMD 180 OHM 0.1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
180 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RG3216P-1800-B-T1 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)