RG3216N-8873-W-T1
DigiKeys varenummer
RG3216N-8873-W-T1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RG3216N-8873-W-T1
Beskrivelse
RES SMD 887K OHM 0.05% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
887 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RG3216N-8873-W-T1 Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)