RG3216L-102-L-T05
DigiKeys varenummer
408-1645-2-ND - Tape & Reel (TR)
408-1645-1-ND - Afskåret tape (CT)
408-1645-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RG3216L-102-L-T05
Beskrivelse
RES SMD 1K OHM 0.01% 1/8W 1206
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 kOhms ±0,01% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RG3216L-102-L-T05 Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±2ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)