RG2012V-4421-P-T1
DigiKeys varenummer
RG2012V-4421-P-T1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RG2012V-4421-P-T1
Beskrivelse
RES SMD 4.42KOHM 0.02% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.42 kOhms ±0,02% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RG2012V-4421-P-T1 Modeller
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)