RG2012N-751-D-T5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
Vishay Dale
750 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RG2012N-751-D-T5
DigiKeys varenummer
RG2012N-751-D-T5-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RG2012N-751-D-T5
Beskrivelse
RES SMD 750 OHM 0.5% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RG2012N-751-D-T5 Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)