RG1608P-2491-W-T1 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RG1608P-2491-W-T1 |
Beskrivelse | RES SMD 2.49K OHM 1/10W 0603 |
Producentens standard leveringstid | 22 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 2.49 kOhms ±0,05% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RG1608P-2491-W-T1 Modeller |
Kategori | Funktioner Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,020" (0,50mm) |