RG1608P-1870-B-T1 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Susumu
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Susumu
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
Direkte
Vishay
187 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RG1608P-1870-B-T1
DigiKeys varenummer
RG1608P-1870-B-T1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RG1608P-1870-B-T1
Beskrivelse
RES SMD 187 OHM 0.1% 1/10W 0603
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RG1608P-1870-B-T1 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)