RG1608N-4320-W-T5 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | RG1608N-4320-W-T5-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | RG1608N-4320-W-T5 |
Beskrivelse | RES SMD 432 OHM 0.05% 1/10W 0603 |
Producentens standard leveringstid | 22 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 432 Ohms ±0,05% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RG1608N-4320-W-T5 Modeller |
Kategori | Funktioner Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 |
Mfr | Temperaturkoefficient ±10ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,020" (0,50mm) |