RG1005V-3740-D-T10 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | RG1005V-3740-D-T10-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | RG1005V-3740-D-T10 |
Beskrivelse | RES SMD 374 OHM 0.5% 1/16W 0402 |
Producentens standard leveringstid | 22 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 374 Ohms ±0,5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RG1005V-3740-D-T10 Modeller |
Kategori | Funktioner Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 |
Mfr | Temperaturkoefficient ±5ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus 0402 (1005 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,016" (0,40mm) |