RG1005V-1430-P-T1
DigiKeys varenummer
RG1005V-1430-P-T1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RG1005V-1430-P-T1
Beskrivelse
RES SMD 143 OHM 0.02% 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
143 Ohms ±0,02% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RG1005V-1430-P-T1 Modeller
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)