RG1005N-9092-D-T10 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Susumu
På lager: 0
Datablad
90.9 kOhms ±0,5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RG1005N-9092-D-T10
DigiKeys varenummer
RG1005N-9092-D-T10-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RG1005N-9092-D-T10
Beskrivelse
RES SMD 90.9KOHM 0.5% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RG1005N-9092-D-T10 Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)