RG0603P-121-D-T10
DigiKeys varenummer
408-RG0603P-121-D-T10TR-ND - Tape & Reel (TR)
408-RG0603P-121-D-T10CT-ND - Afskåret tape (CT)
408-RG0603P-121-D-T10DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RG0603P-121-D-T10
Beskrivelse
RES 120 OHM 0.5% 1/16W 0201
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
120 Ohms ±0,5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)