PAT0510S-C-3DB-T10
DigiKeys varenummer
PAT05S3TR-ND - Tape & Reel (TR)
PAT05S3CT-ND - Afskåret tape (CT)
PAT05S3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PAT0510S-C-3DB-T10
Beskrivelse
RF ATTENUATOR 3DB 50OHM 0402
Producentens standard leveringstid
42 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF Dæmpningsled 3dB 0 Hz ~ 10 GHz 50 Ohms 32mW 0402 (1005 metrisk)
Kategori
Frekvensområde
0 Hz ~ 10 GHz
Producenter
Susumu
Effekt (Watt)
32mW
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Impedans
50 Ohms