HRG3216P-4992-B-T1
DigiKeys varenummer
408-1961-2-ND - Tape & Reel (TR)
408-1961-1-ND - Afskåret tape (CT)
408-1961-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
HRG3216P-4992-B-T1
Beskrivelse
RES SMD 49.9K OHM 0.1% 1W 1206
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
49.9 kOhms ±0,1% 1W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HRG3216P-4992-B-T1 Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,065" B (3,20mm x 1,65mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)