HRG3216P-2000-B-T1 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | HRG3216P-2000-B-T1 |
Beskrivelse | RES SMD 200 OHM 0.1% 1W 1206 |
Producentens standard leveringstid | 22 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 200 Ohms ±0,1% 1W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | HRG3216P-2000-B-T1 Modeller |
Kategori | Funktioner Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,065" B (3,20mm x 1,65mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,022" (0,55mm) |