VZS220M1CTR-0506S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Surge
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Surge
På lager: 0
Datablad
Würth Elektronik
Würth Elektronik
På lager: 571
KEMET
KEMET
22 µF 16 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Indkapsling - SMD 2000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VZS220M1CTR-0506S
DigiKeys varenummer
4403-VZS220M1CTR-0506STR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VZS220M1CTR-0506S
Beskrivelse
CAP ALUM 16V POLAR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
168 mA @ 120 Hz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Rippel strøm @ høj frekvens
240 mA @ 100 kHz
Varestatus
Aktiv
Impedans
360 mOhms
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,197" diam. (5,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,236" (6,00mm)
Spænding - Nominel
16 V
Overflademonterings fladestørrelse
0,209" L x 0,209" B (5,30mm x 5,30mm)
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 105°C