VZS101M1VTR-0810S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Surge
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Surge
På lager: 0
Datablad
Würth Elektronik
KEMET
KEMET
Chemi-Con
På lager: 354
Chemi-Con
På lager: 77
På lager: 119
NIC Components Corp
100 µF 35 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Indkapsling - SMD 2000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VZS101M1VTR-0810S
DigiKeys varenummer
4403-VZS101M1VTR-0810STR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VZS101M1VTR-0810S
Beskrivelse
CAP ALUM 35V POLAR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
595 mA @ 120 Hz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Rippel strøm @ høj frekvens
850 mA @ 100 kHz
Varestatus
Aktiv
Impedans
80 mOhms
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Spænding - Nominel
35 V
Overflademonterings fladestørrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 105°C