VZH681M1KTR-1821S
DigiKeys varenummer
4403-VZH681M1KTR-1821STR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VZH681M1KTR-1821S
Beskrivelse
CAP ALUM 80V POLAR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 µF 80 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Indkapsling - SMD 5000 timer @ 105°C
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
665 mA @ 120 Hz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Rippel strøm @ høj frekvens
950 mA @ 100 kHz
Varestatus
Aktiv
Impedans
150 mOhms
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,709" diam. (18,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,866" (22,00mm)
Spænding - Nominel
80 V
Overflademonterings fladestørrelse
0,748" L x 0,748" B (19,00mm x 19,00mm)
Levetid @ temp.
5000 timer @ 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 105°C