VEU471M1VTR-1316S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Surge
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
470 µF 35 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Indkapsling - SMD 5000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VEU471M1VTR-1316S
DigiKeys varenummer
4403-VEU471M1VTR-1316STR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VEU471M1VTR-1316S
Beskrivelse
CAP ALUM 35V POLAR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
410 mA @ 120 Hz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Rippel strøm @ høj frekvens
574 mA @ 10 kHz
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,492" diam. (12,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,650" (16,50mm)
Tolerance
±20%
Overflademonterings fladestørrelse
0,512" L x 0,512" B (13,00mm x 13,00mm)
Spænding - Nominel
35 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
5000 timer @ 105°C
Pakke/hus
Radial, Indkapsling - SMD
Driftstemperatur
-55°C – 105°C