VES4R7M1VTR-0405S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Surge
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
CORNELL DUBILIER KNOWLES
På lager: 19.172
Datablad
Würth Elektronik
På lager: 493
Würth Elektronik
4.7 µF 35 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Indkapsling - SMD 1000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VES4R7M1VTR-0405S
DigiKeys varenummer
4403-VES4R7M1VTR-0405STR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VES4R7M1VTR-0405S
Beskrivelse
CAP ALUM 35V POLAR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
14 mA @ 120 Hz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Rippel strøm @ høj frekvens
19.6 mA @ 10 kHz
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,157" diam. (4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerance
±20%
Overflademonterings fladestørrelse
0,169" L x 0,169" B (4,30mm x 4,30mm)
Spænding - Nominel
35 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
1000 timer @ 105°C
Pakke/hus
Radial, Indkapsling - SMD
Driftstemperatur
-55°C – 105°C