RXW221M1ABK-0611S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Surge
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Chinsan (Elite)
På lager: 209
Datablad
220 µF 10 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 4000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RXW221M1ABK-0611S
DigiKeys varenummer
4403-RXW221M1ABK-0611S-ND
Producenter
Producentens varenummer
RXW221M1ABK-0611S
Beskrivelse
CAP ALUM 10V POLAR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
145 mA @ 120 Hz
Emballage
Pose
Rippel strøm @ høj frekvens
290 mA @ 100 kHz
Varestatus
Aktiv
Impedans
250 mOhms
Kapacitans
Lederafstand
0,098" (2,50mm)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,248" diam. (6,30mm)
Spænding - Nominel
10 V
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)
Levetid @ temp.
4000 timer @ 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 105°C