RXW100M1HBK-0511S er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Würth Elektronik
På lager: 37.970
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Chinsan (Elite)
På lager: 0
Datablad
10 µF 50 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 4000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RXW100M1HBK-0511S
DigiKeys varenummer
4403-RXW100M1HBK-0511S-ND
Producenter
Producentens varenummer
RXW100M1HBK-0511S
Beskrivelse
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ høj frekvens
120 mA @ 100 kHz
Emballage
Bulk
Impedans
1.4 Ohms
Varestatus
Aktiv
Lederafstand
0,079" (2,00mm)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,197" diam. (5,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)
Spænding - Nominel
50 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
4000 timer @ 105°C
Pakke/hus
Radial, Dåse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C