RXJ330M1EBK-0511S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Surge
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Surge
På lager: 0
Datablad
Nichicon
Nichicon
33 µF 25 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 2000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RXJ330M1EBK-0511S
DigiKeys varenummer
4403-RXJ330M1EBK-0511S-ND
Producenter
Producentens varenummer
RXJ330M1EBK-0511S
Beskrivelse
CAP ALUM 25V POLAR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
108 mA @ 120 Hz
Emballage
Pose
Rippel strøm @ høj frekvens
154 mA @ 100 kHz
Varestatus
Aktiv
Impedans
1.3 Ohms
Kapacitans
Lederafstand
0,098" (2,50mm)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,197" diam. (5,00mm)
Spænding - Nominel
25 V
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 105°C