KS100DU-1200800
DigiKeys varenummer
4797-KS100DU-1200800-ND
Producenter
Producentens varenummer
KS100DU-1200800
Beskrivelse
AC/DC ADAPTER 12V 96W LPS
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 96 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse II) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
96 W
Producenter
Supirit Inc.
Effektforbrug uden belastning
150mW (maks.)
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Form
Stationær (klasse II)
Ledningslængde
47,2" (1,20m)
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Indgangsstik
IEC 320-C8
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
6,02" L x 2,36" B x 1,50" H (153,0mm x 60,0mm x 38,0mm)
Spænding - Output
12V
Godkendelsesagentur
CCC, CE, cULus, FCC, KCC, LPS, PSE, RCM
Strøm - Output (maks.)
8A