SRX324501140KS
DigiKeys varenummer
5025-SRX324501140KS-ND
Producenter
Producentens varenummer
SRX324501140KS
Beskrivelse
RX 1 COIL 1 LAYER 14UH 1200MA
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 spole, 1 lag 14µH Trådløse ladespoler Modtager 355mOhm maks.
Kategori
Induktans
14µH
Producenter
Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Tolerance
±10%
Serie
DC-modstand (DCR)
355mOhm maks.
Emballage
Pose
Strømklassificering (AMPS)
1,2A
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Funktion
Modtager
Størrelse/dimension
1,77" L x 1,26" B x 0,07" H (45,0mm x 32,0mm x 1,7mm)