SXT32422BA07-19.6608M | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 2388-SXT32422BA07-19.6608M-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | SXT32422BA07-19.6608M |
Beskrivelse | CRYSTAL 19.6608MHZ 22PF SMD |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 19.6608 MHz ±30ppm Krystaller 22pF 70 Ohms 4-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | SXT32422BA07-19.6608M Modeller |
Kategori | Belastningskapacitans 22pF |
Mfr | ESR (ækvivalent seriemodstand) 70 Ohms |
Serie | Driftstilstand Fundamental |
Emballage Bulk | Driftstemperatur 0°C – 70°C |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Type MHz krystal | Pakke/hus |
Frekvens 19.6608 MHz | Leverandørs enhedspakning 4-SMD (3,2x2,5) |
Frekvensstabilitet ±50ppm | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Frekvenstolerance ±30ppm | Højde - Monteret (maks.) 0,031" (0,80mm) |