SXT32418BB16-52.000M
DigiKeys varenummer
2388-SXT32418BB16-52.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXT32418BB16-52.000M
Beskrivelse
CRYSTAL 52.000MHZ 18PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
52 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 35 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SXT32418BB16-52.000M Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
35 Ohms
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Frekvens
52 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)