SXT32416CA17-16.384M
DigiKeys varenummer
2388-SXT32416CA17-16.384M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXT32416CA17-16.384M
Beskrivelse
CRYSTAL 16.384MHZ 16PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16.384 MHz ±25ppm Krystaller 16pF 70 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
SXT32416CA17-16.384M Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
16pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70 Ohms
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Frekvens
16.384 MHz
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±25ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)