SXT32415AA07-27.120M
DigiKeys varenummer
2388-SXT32415AA07-27.120M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXT32415AA07-27.120M
Beskrivelse
CRYSTAL 27.120MHZ 15 PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27.12 MHz ±50ppm Krystaller 15pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SXT32415AA07-27.120M Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Belastningskapacitans
15pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
27.12 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)