SXT32413BB38-37.400M
DigiKeys varenummer
2388-SXT32413BB38-37.400M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXT32413BB38-37.400M
Beskrivelse
CRYSTAL 37.400MHZ 13PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
37.4 MHz ±30ppm Krystaller 13pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SXT32413BB38-37.400M Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
13pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
37.4 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)