SXT32412EE27-50.000M
DigiKeys varenummer
2388-SXT32412EE27-50.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXT32412EE27-50.000M
Beskrivelse
CRYSTAL 50.000MHZ 12PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 MHz ±15ppm Krystaller 12pF 35 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SXT32412EE27-50.000M Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
12pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
35 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
50 MHz
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±15ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)