SXT32410BB48-24.000M
DigiKeys varenummer
2388-SXT32410BB48-24.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXT32410BB48-24.000M
Beskrivelse
CRYSTAL 24.000MHZ 10 PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 MHz ±30ppm Krystaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
24 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)