SXT22418AA48-12.288M
DigiKeys varenummer
2388-SXT22418AA48-12.288M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXT22418AA48-12.288M
Beskrivelse
CRYSTAL 12.288MHZ 18PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12.288 MHz ±50ppm Krystaller 18pF 120 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SXT22418AA48-12.288M Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
120 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
12.288 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)