SXT21418EE27-50.000M
DigiKeys varenummer
2388-SXT21418EE27-50.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXT21418EE27-50.000M
Beskrivelse
CRYSTAL 50.000MHZ 18PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 MHz ±15ppm Krystaller 18pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
SXT21418EE27-50.000M Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
50 MHz
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±15ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)