SXT21417DD27-18.432M
DigiKeys varenummer
2388-SXT21417DD27-18.432M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXT21417DD27-18.432M
Beskrivelse
CRYSTAL 18.432MHZ 17PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18.432 MHz ±20ppm Krystaller 17pF 200 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SXT21417DD27-18.432M Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
17pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
18.432 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)