SXT21415AA38-52.000M
DigiKeys varenummer
2388-SXT21415AA38-52.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXT21415AA38-52.000M
Beskrivelse
CRYSTAL 52.000MHZ 15PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
52 MHz ±50ppm Krystaller 15pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
SXT21415AA38-52.000M Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
15pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Frekvens
52 MHz
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)