SXT21412FE38-27.000M
DigiKeys varenummer
2388-SXT21412FE38-27.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXT21412FE38-27.000M
Beskrivelse
CRYSTAL 27.000MHZ 12PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27 MHz ±10ppm Krystaller 12pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
SXT21412FE38-27.000M Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
12pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Frekvens
27 MHz
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)