SXT21412DD48-27.000M
DigiKeys varenummer
2388-SXT21412DD48-27.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXT21412DD48-27.000M
Beskrivelse
CRYSTAL 27.000MHZ 12PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27 MHz ±20ppm Krystaller 12pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SXT21412DD48-27.000M Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
12pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
27 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)