SXO75L3B271-100.000M
DigiKeys varenummer
2388-SXO75L3B271-100.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXO75L3B271-100.000M
Beskrivelse
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVDS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±30ppm
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Strøm - Forsyning (maks.)
60mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)