SXO75C3C271-25.000M er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Cardinal Components Inc.
På lager: 0
Datablad
Direkte
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Diodes Incorporated
På lager: 351
Parametrisk ækvivalent
Taitien
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SXO75C3C271-25.000M
DigiKeys varenummer
2388-SXO75C3C271-25.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXO75C3C271-25.000M
Beskrivelse
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Output
CMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Strøm - Forsyning (maks.)
16mA
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,063" (1,60mm)