SXO75C3A481-40.000M
DigiKeys varenummer
2388-SXO75C3A481-40.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXO75C3A481-40.000M
Beskrivelse
XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Output
CMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
25mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,063" (1,60mm)