SXO53P3D071-100.000M
DigiKeys varenummer
2388-SXO53P3D071-100.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXO53P3D071-100.000M
Beskrivelse
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVPECL
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±20ppm
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Strøm - Forsyning (maks.)
80mA
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)