SXO53P3C271-156.250M
DigiKeys varenummer
2388-SXO53P3C271-156.250M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXO53P3C271-156.250M
Beskrivelse
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVPECL
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Strøm - Forsyning (maks.)
80mA
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)